KONST / Litografier / Färglitografier 14424222
nr 1442 4222
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, daterad 1995, Fossil I-II. Färglitografi, bildmått: 23x32, yttermått inklusive ram: 43x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:13:06
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist